Żelki better sweet owocowe misie Vegan BIO 80g

Żelki better sweet owocowe misie Vegan BIO 80g

12,24 zł
Brutto

Ekologiczne wegańskie żelki w kompostowalnych opakowaniach 

Niby Misie, a jednak wegańskie. Dlatego żelatynie wieprzowj podziekowały i zamiast niej użyły pektyn.
Jakość zamiast ilości, rezygnacja ze sztucznych aromatów i kolorów sprawiają, że nasze słodycze są również dla pacjentów z różnymi nietolerancjami pokarmowymi i alergiami.

Zapakowaliśmy nasze żelki naśladując Matkę Naturę. Daje ona naturalne opakowania owocom, strączkom i zbożom. Opakowania te wracają do ziemi kiedy już spełnią swoją rolę. Nasze saszetki również mogą trafić do ziemi ponieważ są naturalnie kompostowalne. Oznacza to, że rozłożą się szybko w 100% nawet w przydomowym kompostowniku. Tak samo jak liście, obierki i inne odpadki. W ten sposób zwracamy przyrodzie, to co wzięliśmy i stajemy się częścią naturalnego cyklu działającego nieprzerwanie od milionów lat.

Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

BETTER SWEET
5905669816571
12 Przedmioty

Opis

Hurtownia
ekowital
Jednostka
szt.
Ilość w opakowaniu
26
WEGETARIAŃSKI
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
WEGAŃSKI
Sol
0.75
Wartosc_odzywcza
323
Kwasy
0.1
Cukry
58
Bialko
2.8
Tluszcz
0.1
Bezlaktozowy
BEZLAKTOZOWY
Weglowodany
78
Blonnik
0.2
Bezglutenowy
BEZGLUTENOWY
BIO
BIO
GWARANTOWANY TERMIN PRZYDATNOŚCI W DNIACH
60
Twr_KrajPoch
PL
syrop glukozowy*, nierafinowany cukier trzcinowy*, środek żelujący: pektyna, koncentraty soków owocowych* 3,70% (koncentrat soku jabłkowego* 0,90%, koncentrat soku pomarańczowego* 0,77%, koncentrat soku z cytryn* 0,52%, koncentrat soku z czarnej porzeczki* 0,51 %, koncentrat soku malinowego* 0,50%, koncentrat soku ananasowego* 0,50%). kwas: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: cytrynian sodu, barwiące ekstrakty owoców i warzyw (spiruliny, krokosza barwierskiego, dyni*, jabłka*, marchwi*, czarnego bzu*), naturalne aromaty, substancja glazurująca: wosk carnauba*. (95.70 % składników żelek pochodzi z rolnictwa), *produkt rolnictwa ekologicznego
chat Komentarze (0)