Nazywam się Katarzyna Wielińska

Jestem dietetyczką, edukatorką żywieniową i właścicielką sklepu z żywnością ekologiczną, tradycyjną i regionalną Eko Spichlerz. Swoją edukację z zakresu dietetyki rozpoczęłam ponad 10 lat temu a ilość warsztatów, szkoleń i konferencji, w których wzięłam udział dawno przekroczyła setkę. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje a moją lekturą do kawy długo była "Diagnostyka laboratoryjna w dietetyce" pod red. Pani Profersor Lucyny Ostrowskiej.

Prowadzę warsztaty prawidłowego odżywiania dla dzieci i młodzieży. Edukuję dorosłych. Zmieniam ich nawyki żywieniowe. Pokazuję jak zmodyfikować, przeładowane składnikami, przepisy aby nadal były wartościowe i atrakcyjne.

W gabinecie dietetycznym pracuję przede wszystkim na bazie zmiany nawyków i edukacji. Dlatego zachęcam swoich Pacjentów do pracy w oparciu o jadłospisy jakościowych a nie wagowe i ilościowe. Początki są wymagające dlatego zawsze daję swoję wsparcie merytoryczne i na bieżąco pomagam znaleźć rozwiązanie.

Prowadzę  również warsztaty kulinarne: jak przygotować fajny i dobrze zbilansowany obiad w 10 minut. A jeśli potrzebujesz motywacji do zwiększenia aktywności fizyczne możemy wspólnie pójść poćwiczyć w ramach naszej współpracy.

Przygotowuję zalecenia i dietoterapię, m. in.:

  • w chorobach autoimmunizacyjnych - Hashimoto, cukrzyca typu I, reumatoidalne zapalenie stawów czy choroby układu pokarmowego
  • w zaburzeniach gospodarki węglowodanowej jak cukrzyca czy nadwaga/otyłość u dzieci i młodzieży
  • dietetach niestandardowe jak wegetariańska czy wegańska w celiakii

889 998 244

dietetyk@ekospichlerz.pl

Warsztaty edukacyjne