• O nas

Wiedza, pasja, doświadczenie, chęć uczenia się, rozwój. Czy coś jeszcze możemy o nas napisać?
Zawsze – zapewniamy Was. Ale to Wy – Drogie Klientki i Drodzy Klienci – wiecie najlepiej co, Zielonyspichlerz.pl – EkoSpichlerz.pl – sobą reprezentuje. Jesteście z nami od wielu lat. Od wielu lat mówicie nam co zmienić, co poprawić, jak zrobić żeby lepiej/wygodniej było.
Pijemy wspólnie kawę, jemy ciasto i dyskutujemy. To bardzo cenny czas. To dzięki niemu rozwijamy się tak jak sobie tego życzycie. Dziękujemy za To.
Trochę statystyk: 130 metrów sklepu stacjonarnego, prawie 2tys produktów w nim i koło 10tys w sklepie internetowym. Odwiedźcie Nas! Stacjonarnie i wirtualnie!
Do zobaczenia zatem na Chrzanowskiego 38a w Gdańsku lub w czeluściach internetu na EkoSpichlerz.pl

 

                  Zdrowa żywność ekologiczna

W dzisiejszych czasach łatwo dostępne jedzenie jest niestety niewiadomego pochodzenia. Czy możemy wierzyć w jakość i dobry skład artykułów znajdujących się na półkach najpopularniejszych marketów? Jak wiele nawozów chemicznych użyto, aby wyhodować owoce i warzywa znajdujące się w koszach tych dyskontów?

Nasze rozwiązanie - sklep ekologiczny

Nasza oferta obejmuje artykuły bio, które mają sprawdzone pochodzenie. Dzięki nim, mogą mieć Państwo pewność odnośnie kupowanych artykułów spożywczych i drogeryjnych. Nasz gdański sklep ze zdrową żywnością oferuje także suplementy diety, alkohole oraz chemię i kosmetyki przyjazne środowisku. Klientów ze zwierzętami na pewno zainteresuje także karma bio dla ich pupili.

Zdrowa żywność, jedzenie, produkty – na naszej stronie nie muszą Państwo sprawdzać składu każdego artykułu. Oferta obejmuje wyłącznie żywność i produkty ekologiczne, co znacznie ułatwia wybór. Nie trzeba już kupować jednego z niewielu artykułów z marketowej półki, który ma dobry skład. Dzięki naszej ofercie, możlie jest wybranie takiej opcji, która nam odpowiada – niezależnie, czy ceną, smakiem czy zapachem.

Sklep bio w Trójmieście

Nasza siedziba w Gdańsku umożliwia każdemu Klientowi przyjście i wybranie odpowiadających produktów. Jeśli jednak są Państwo z Trójmiasta, zachęcamy do kupowania ekologicznego jedzenia na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do składania zamówień!